Domů / Auto-moto

Manžetové knoflíčky Audi


Žádné hodnocení. Kód: 0392
Dostupnost: SKLADEM
699,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky Audi

Audi patří k nejznámějším automobilkám na světě, z jejichž dílen vychází velice oblíbené, krásné a především bezpečné automobily, které používá mnoho z nás. Pokud parkujete v garáží nějaký kousek z jejich dílny, či jste pouze fanoušek značky nebo se chystáte na tématicky zaměřenou akci, jistě oceníte naše Manžetové knoflíčky Audi, které jsme navrhli pro všechny, kteří rádi vyniknou ve společnosti s nápaditým, elegantním doplňkem. Jedná se o prvek, který příjemně odlehčí a prozáří každý společenský oděv a vnese do něj nádech ležérní, decentní elegance. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události formálnějšího charakteru, svatby, oslavy či akce, ale také pracovní jednání nebo obchodní schůzky. Doporučujeme kombinovat s manžetovými košilemi světlejších barev, s těmi nejlépe vyniknou.

Máte rádi podobné motivy a designy? Líbí se Vám takovéto zpracování? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0392
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje černá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku kulaté
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.