Domů / Filmové

Manžetové knoflíčky Batmobil


Žádné hodnocení. Kód: 0521
Dostupnost: SKLADEM
399,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky Batmobil

Patříte mezi fanoušky komiksové a filmové společnosti Marvel? Máte rádi filmy se superhrdiny? Hledáte vkusný a originální doplněk, nebo snad elegantní dárek? Ať se naleznete ve kterékoliv kategorii, máme pro Vás tyto Manžetové knoflíčky Batmobil inspirované jedním ze superhrdinů - Batmanem. Tyto manžetové knoflíčky osvěží společenský oděv a dodají mu na eleganci. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a hlavním motivem je zde logo Batmana, silueta Batmobilu, která je vyvedená v řerné barvě se stříbrnými okraji. Je to vhodný doplněk pro společensky méně formální akce a doporučujeme jej nosit s manžetovými košilemi světlejších barev.

Máte Marvelovky a filmové motivy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0521
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.