Domů / Svatební

Manžetové knoflíčky Dranfus


Žádné hodnocení. Kód: 0163
Dostupnost: SKLADEM
599,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky Dranfus

Hledáte módní doplněk, se kterým vyniknete ve společnosti? Máte rádi tradiční zdobení, ale také máte smysl pro moderní design? Právě tyto dva aspekty jsme zkombinovali při navrhování našich Manžetových knoflíčků Drafnus, které jsou vysoce elegantním doplňkem, se kterým zaujmete za každé situace. Jsou obdélnikového tvaru a vychází z ocelového těla stříbrné barvy. Hlavní plocha má hladkou černou barvu a zdobným motivem je zde tenká linie se vzore uprostřed. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události formálnějšího charakteru, svatby, oslavy či akce, ale také pracovní jednání nebo obchodní schůzky. Doporučujeme kombinovat s manžetovými košilemi tmavších barev, s těmi nejlépe vyniknou.

Máte rádi podobné motivy a designy? Líbí se Vám takovéto zpracování? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0163
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje černá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku obdélník
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.