Domů / Auto-moto

Manžetové knoflíčky formule


Žádné hodnocení. Kód: 0514
Dostupnost: SKLADEM
699,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky formule

Pro všechny příznivce automobilů či motorek, nebo fanoušků formule máme ideální doplněk, kterým jsou tyto Manžetové knoflíčky formule. Jedná se o specifický doplněk s osobností, který vkusně prozáří a osvěží Váš společenský oděv, něco málo prozradí o Vaší osobnosti a s přehledem zaujme v každé společnosti. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a hlavním motivem je formule, také ve stříbrné barvě, pouze s černými detaily u pneumatik. Samotná formule je vyvedena velice precizně do jemných detailů. Jedná se o vhodný doplněk pro společenské akce méně formálního charakteru, oslavy či večírky. Doporučujeme nosit s manžetovými košilemi tmavších barev, se kterými nejlépe vyniknou.

Máte rádi motivy automobilů a dalších dopravních prostředků? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0514
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.