Domů / Auto-moto

Manžetové knoflíčky manuální převodovka černá


Žádné hodnocení. Kód: 0634
Dostupnost: SKLADEM
499,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky manuální převodovka černá

Pro všechny nadšené řidiče máme tip na ideálná doplněk, kterým jsou tyto Manžetové knoflíčky manuální převodovka černá. Ať už jste nadšenci do automobilů, živíte se jako osobní řidič, nebo prostě chcete někoho potěšit neotřelým, vkusným a originálním dárkem, tyto manžetové knoflíčky jsou pro Vás vhodnou volbou. Jedná se o elegantní a stylový doplněk, který osvěží každý společenský oděv a vnese do něj ležérní eleganci. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a hlavní motiv má kulatý tvar. Do černé výplně je zde vyobrazen stříbrnými liniemi motiv manuální převodovky. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, akce, oslavy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi světlejších barev.

Máte rádi aotomobilky a podobné motivy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0634
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje černá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku kulaté
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.