Domů / Filmové

Manžetové knoflíčky Millennium Falcon gold - Star Wars


Žádné hodnocení. Kód: 0677
Dostupnost: SKLADEM
499,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky Millennium Falcon gold - Star Wars

Filmovou ságu Star Wars jistě není potřeba představovat. Tyto filmy sci - fi žánru si velmi rychle získaly své obecenstvo po celém světě a právě jimi jsme se nechali inspirovat při navrhování našich Manžetových knoflíčků Millenium Falcon Gold - Star Wars, které jsou velice vkusným a elegantním doplňkem vhodným pro všechny milovníky těchto filmů a další nadšence. Vhodné také jako dárek. Jedná se o velice stylový a elegantní doplněk, který prozáří a odlehčí každý společenský oděv a decentním způsobem sdělí společnosti něco málo o jejich nositeli. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve zlaté barvě a hlavním motivem je inspirace z filmů Star Wars. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, akce, oslavy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi filmové motivy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0677
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje zlatá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.