Domů / Auto-moto

Manžetové knoflíčky retro bus


Žádné hodnocení. Kód: 0463
Produkt již není v prodeji

Manžetové knoflíčky retro bus

Pro všechny příznivce originálních, osobitých doplňků máme ideální volbu - jsou jí tyto Manžetové knoflíčky retro bus. Vraťme se o několik desítek zpět v čase a připomeňme si retro dobu Československa, která na každého dýchne při pohledu na tyto manžetové knoflíčky. Jedná se o elegantní a vkusný doplněk, kterým decentně osvěžíte svůj sppolečenský oděv a pozvednete jej na vyšší úroveň. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a hlavní motiv má podobu retro autobusu, který mnoho z nás pamatuje a ten je vyveden v kombinaci retro žluté a tyrkysové barvy spolu s černě zpracovanými detaily. Vhodný doplněk pro společenské akce méně formálního charakteru, oslavy či večírky. Doporučujeme nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi retro tématiku? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0463
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje vícebarevné
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.