Domů / Auto-moto

Manžetové knoflíčky Rolls Royce


Žádné hodnocení. Kód: 0705
Dostupnost: SKLADEM
399,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky Rolls Royce

Automobilku Rolls Royce snad není potřeba nikomu představovat. Tato světoznámá firma vyrábějící auta se stala vzorem také pro naše Manžetové knoflíčky Rolls Royce, jejichž design jsme postavili právě na motivech této automobilky. Ideální doplněk pro všechny, kteří s enebojí zazářit ve společnosti a oslnit vkusným a originálním doplňkem s osobitým kouzlem, které tyto manžetové knoflíčky nepochybně mají. Elegantně podtrhnou společenský oděv a decentně jej prozáří. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a hlavním motivem je černý nápis Rolls Royce a logo firmy. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, akce, oslavy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi světlejších barev.

Máte rádi automobilky a podobné designy doplňků? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0705
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku obdélník
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.