Domů / Auto-moto

Manžetové knoflíčky Škoda Auto


Žádné hodnocení. Kód: 0965
Dostupnost: SKLADEM
990,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky Škoda Auto

Škoda Auto patří bezpochyby k jedněm z nejrozšířenějších a nejslavnějších automobilek nejen všude v Evropě, ale především u nás, v České republice, která je kolébkou jejího vzniku. Pokud jste její nadšený fanoušek, nebo snad máte v garáži některé z jejích aut, máme pro Vás ideální doplněk, kterým jsou naše Manžetové knoflíčky Škoda auto inspirované právě motivy této automobilky. Jedná se o velice vkusný a elegantní doplněk vhodný pro všechny, kteří chtějí ve společnosti zaujmout a prozářít svůj společenský oděv. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události více formálního charakteru, pracovní jednání či obchodní schůzky, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi světlejších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0965
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje vícebarevné
Tvar Tvar manžetového knoflíčku kulaté
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.