Domů / Filmové

Manžetové knoflíčky Star Wars R2D2


Žádné hodnocení. Kód: 0802
Dostupnost: SKLADEM
599,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky Star Wars R2D2

Star Wars patří patrně mezi nejznámější filmové ságy na celém světě, která si za celou dobu své existence získala miliony a miliony fanoušků. A právě jedním z nejvýraznějších postav Star Wars jsme se inspirovali při navrhování těchto Manžetových knoflíčků Star Wars R2D2, které jsou vytvořeny na motivy známého robota. Jedná se o vkusný a velice elegantní módní doplněk, který pozvedne eleganci každého společenského oděvu, příjemně jej osvěží a prozáří a zaujme v každé společnosti, kam je obléknete. Samotné manžetové knoflíčky jsouo vyvedeny ve stříbrné barvě a hlavním motivem je robot R2D2 v kombinaci bílé a modré barvy. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, akce, oslavy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0802
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje vícebarevné
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.