Domů / Ocelové

Manžetové knoflíčky Superman II.


Žádné hodnocení. Kód: 0175
Dostupnost: SKLADEM
399,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky Superman II.

Pokud jste fanoušci fantasy filmů a společnosti Marvel Comics, či máte pouze v oblibě osobité, tématicky zaměřené doplňky, pak jsou Manžetové knoflíčky Superman II. ideální volbou právě pro Vás. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barně a dominantním motivem je symbol Supermana, také ve stříbrné barvě a zpracovaný do nejjemnějších detailů, díky čemuž se tyto manžetové knoflíčky stanou vkusným doplňkem, díky kterému ve společnosti prozradíte něco málo o sobě a zaujmete. Manžetové knoflíčky se hodí na společenské události méně formálního charakteru, na akce či plesy nebo tématicky zaměřené večery. ideální jsou v kombinaci s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi filmové motivy? Chtěli byste více takových? Napište nám, co si o knoflíčcích myslíte a jak se Vám líbí. Podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Děkujeme.

Při nákupu manžetových knoflíčku není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0175
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.