Domů / Auto-moto

Manžetové knoflíčky vysokozdvižný vozík


Žádné hodnocení. Kód: 0842
Dostupnost: SKLADEM
599,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky vysokozdvižný vozík

V naší nabídce máme také velice úzce zaměřené a specificky laděné doplňky, kterými jsou například naše Manžetové knoflíčky vysokozdvižný vozík. Pracujete ve skladu? Vlastníte firmu a chcete ocenit své zaměstnance? Nebo se chystáte na tématicky zaměřenou událost? Tyto manžetové knoflíčky jsou velice stylovým doplňkem, který příjemně prozáří a odlehčí každý společenský oděv a zaujme v každé společnosti. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a hlavním motivem je vysokozdvižný vozík, který je zpracován v kombinaci žluté a černé barvy. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi světlejších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0842
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje vícebarevné
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.