Domů / Ocelové

Manžetové knoflíčky zalomený růžek


Žádné hodnocení. Kód: 0849
Dostupnost: SKLADEM
499,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky zalomený růžek

Pokud jste příznivci klasických doplňků s osobitým a autentickým kouzlem, jistě Vás potěší tyto Manžetové knoflíčky zalomený růžek. Ty vychází z jednoduchého, minimalistického designu, ale zároveň disponují velice osobitou maličkostí, kterou je imitace zalomeného růžku, vždy jednoho na jedné straně. Jedná se o velice vkusný a elegantní doplněk, který prozáří každý společenský oděv. zaujměte ve společnosti s nezvyklým, elegantním doplňkem. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a mají tvar čtverečku, bez jakéhokoliv zdobení, kromě zalomeného růžku. Možnost gravírování. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události více formálního charakteru, pracovní jednání, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0849
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku čtverec
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.