Domů / Zlaté

Manžetové knoflíčky zlatá cihla


Žádné hodnocení. Kód: 0901
Dostupnost: SKLADEM
499,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky zlatá cihla

Do zlatých cihel se dnes investuje poměrně hodně. Ať jste jedním z těchto lidí, kteří takhle ukládají peníze, nebo jen máte zlaté cihly rádi, máme pro Vás tip na ideální módní doplněk, kterým jsou tyto Manžetové knoflíčky zlatá cihla. Při jejich navrhování jsme se inspirovali právě zlatými cihlami, které jsou hlavním motivem a vytvořili tak velice autentický a osobitý módní doplněk, s ekterým zazáříte v každé společnosti. Příjemně prozáří každý společenský oděv a dodají mu konzervativní důležitost, stejně tak jako podtrhnoou osobnost jejich nositele. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události více formálního charakteru, pracovní jednání či obchodní schůzky, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0901
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje zlatá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku obdélník
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.