Domů / Zlaté

Manžetové knoflíčky zlatá spirála


Žádné hodnocení. Kód: 0868
Dostupnost: SKLADEM
499,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky zlatá spirála

Pokud jste příznivci výrazných a elegantních doplňků, se kterými zazáříte v každé společnosti, pak jsou tyto Manžetové knoflíčky zlatá spirála ideální volbou právě pro Vás. Tyto manžetové knoflíčky zaujmou za každé situace díky svému výraznému zsobení v kombinaci s netradičním barevným provedím, které neujde pozornosti okolí. Ideální doplněk pro všechny, kteří chtějí ve společnosti vyniknout. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve zlaté barvě a jsou kulatého tvaru, doplněné o jemné zdobení červenou barvou a bílým krystalkem uprostřed. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události více formálního charakteru, svatby, pracovní jednání či obchodní schůzky, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0868
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje vícebarevné
Tvar Tvar manžetového knoflíčku kulaté
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.