Domů / Auto-moto

Manžetová knoflíčky bagr


Žádné hodnocení. Kód: 0655
Dostupnost: SKLADEM
699,00 Kč , plus doprava
 

Manžetová knoflíčky bagr

Patříte mezi příznivce módních doplňků, které mají svou osobnost a kouzlo? Které elegantně a vkusně doplní společenský oděv a jsou inspirovány předměty z reálných životních situací? Pak by se Vám mohly líbit tyto Manžetové knoflíčky bagr, které jsou velice stylovým doplňkem, který prozáří a odlehčí každý společenský oděv. Spolehlivě s nimi zeujmete v každé společnosti díky jejich osobitému motivu a také pestrému, netradičnímu barevnému zpracování. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a bagr jako hlavní motiv je zpracován v kombinaci černé, oranžové a žluté barvy. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, akce, oslavy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi světlejších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0655
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje vícebarevné
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.