Domů / Zlaté

Manžetové knoflíčky Antonio


Žádné hodnocení. Kód: 0748
Dostupnost: SKLADEM
599,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky Antonio

Pokud patříte mezi příznivce výrazných, pestře zdobených doplňků, jistě Vás potěší tyto Manžetové knoflíčky Antonio, které jsme vyvinuli pro všechny, kteří se nebojí převzít ve společnosti výsadní postavení a zazářit. Tyto manžetové knoflíčky jsou velice elegantním doplňkem, který spolehlivě prozáří každý společenský oděv a vnese do něj dávku důležitosti a vážnosti. Vhodný pro všechny, kteří se nebojí ve společnosti vyniknout. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve zlaté barvě a mají čtvercový tvar. Hlavním motivem je krystal zasazený do středu. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události více formálního charakteru, svatby, pracovní jednání či obchoodní schůzky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0748
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje zlatá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku čtverec
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.