Domů / Sportovní

Manžetové knoflíčky baseballová rukavice


Žádné hodnocení. Kód: 0941
Dostupnost: SKLADEM
549,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky baseballová rukavice

Baseball patří bezpochyby k jednomu z nejpopulárnějších sportů na celém světě. Pokud jste jeho aktivními hráči, nebo snad fanoušky, či znáte někoho, kdo se tomuto sportu věnuje a chcete mu pořídit vkusný dárek, máme pro Vás tip na naše Manžetové knoflíčky baseballová rukavice, při jejichž výrobě jsme se inspirovali nezbytným předmětem pro jeho hru, a to jsou rukavice. Vytvořili jsme velice elegantní a vkusný doplněk, který nejenže osvěží a prozáří každý společenský oděv, ale vnese do něj dávku ležérnosti a ještě sdělí okolí něco málo o Vašich zálibách. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, pracovní jednání či obchodní schůzky, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi světlejších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0941
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje hnědá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch mat
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.