Domů / Filmové

Manžetové knoflíčky Batman barevné logo


Žádné hodnocení. Kód: 0948
Produkt již není v prodeji

Manžetové knoflíčky Batman barevné logo

Marvel patří k nejúspěšnějším společnostem na poli kinematografického průmyslu. Tato světoznámá produkční společnost a tvůrci známých komiksů vytvořila mnoho filmů se superhrdinskou tématikou a právě jedním z nich, Batmanem, jsme inspirovali při výrobě těchto Manžetových knoflíčků Batman barevné logo. Jedná se o vkusný a originální doplněk nejen pro fanoušky těchto filmů ale pro všechny, kteří chtějí zaujmout s neotřelým módním doplňkem. Zaujme nejen svým autentickým logem, ale také neobvyklou barevnou kombinací. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, pracovní jednání či obchodní schůzky, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi světlejších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0948
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje vícebarevné
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch mat
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Stojí za pozornost
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.