Domů / Filmové

Manžetové knoflíčky Batman face


Žádné hodnocení. Kód: 0523
Produkt již není v prodeji

Manžetové knoflíčky Batman face

Pokud patříte mezi fanoušky filmové a komiksové společnosti Marvel, jistě Vás potěšíme těmito Manžetovými knoflíčky Batman face, které jsou již podle názvu inspiprované jedním z nejslavnějších superhrdinů - Batmanem. Knoflíčky jsou zpracovány velice precizně a jedná se opravdu o elegantní doplněk, který decentně osvěží a odlehčí Váš společenský oděv, vhodné také jako dárek. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a hlavním motivem je maska Batmana, také ve stříbrné barvě a zpracovaná velice precizně, do jemných detailů. Jedná se o vhodný společenský doplněk pro události méně formálního charakteru, akce či oslavy a doporučujeme nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi filmové náměty a motivy superhrdinů? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0523
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.