Domů / Sportovní

Manžetové knoflíčky cyklista ve žlutém dresu


Žádné hodnocení. Kód: 0219
Dostupnost: SKLADEM
599,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky cyklista ve žlutém dresu

Cyklistika je v dnešní době velice oblíbeným a rozšířeným sportem, který má po celém světě spoustu příznivců. Pokud jste taky nadšený cyklista, nebo se jen chystáte na společenskou akci a hledáte vkusný doplněk pro sebe, nebo jako dárek pro někoho jiného, jistě Vás zaujmou naše Manžetové knoflíčky cyklista ve žlutém dresu. Ty zaujmou na první pohled v každé společnosti, a to díky svému preciznímu, detailnímu zpracování a barevnému vyvedení. Hlavním motivem je cyklista na kole, jehož dres je vyveden žlutou barvou. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události formálnějšího charakteru, svatby, oslavy či akce, ale také pracovní jednání nebo obchodní schůzky. Doporučujeme kombinovat s manžetovými košilemi tmavších barev, s těmi nejlépe vyniknou.

Máte rádi podobné motivy a designy? Líbí se Vám takovéto zpracování? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0219
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje žlutá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.