Domů / Ocelové

Manžetové knoflíčky diamant


Žádné hodnocení. Kód: 0545
Dostupnost: SKLADEM
599,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky diamant

Pokud patříte mezi příznivce výrazných a elegantních doplňků, pak pro Vás máme tip na naše Manžetové knoflíčky diamant, které jsou velice výrazným doplňkem, který si získá pozornost v každé společnosti a za každé situace. Jsoou kulatého tvaru a ocelové tělo je zde vyvedeno ve stříbrné barvě. Hlavním motivem je zde průhledný, do hladka zbroušený krystal zasazený do samotného středu, po stranách pak doplněn linií menších, také průhledných krystalků. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události formálnějšího charakteru, svatby, oslavy či akce, ale také pracovní jednání nebo obchodní schůzky. Doporučujeme kombinovat s manžetovými košilemi tmavších barev, s těmi nejlépe vyniknou.

Máte rádi podobné motivy a designy? Líbí se Vám takovéto zpracování? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0545
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku kulaté
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.