Domů / Svatební

Manžetové knoflíčky elefant


Žádné hodnocení. Kód: 0822
Dostupnost: SKLADEM
599,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky elefant

Manžetové knoflíčky elefant patří mezi ne příliš výrazné, zato vysoce elegantní a luxusní módní doplňky, se kterými se ve společnosti opravdu neztratíte. Ideální pro všechny, kteří chtějí ve společnosti vyniknout a podtrhnout úroveň elegance svého oděvu. Tyto manžetové knoflíčky decentní cestou zdůrazní osobnost jejich nositele a zajistí, že se stane díky nim středem pozornost. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a mají obdélníkový tvar. Hlavním motivem je černý krystal, který je ještě dozdoben ozdobnou linkou s malými bílými krystalky. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události více formálního charakteru, svatby, pracovní jednání nebo obchodní schůzky, a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi světlejších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0822
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje černá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku obdélník
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.