Domů / Hudební

Manžetové knoflíčky elektrická kytara červená


Žádné hodnocení. Kód: 0932
Dostupnost: SKLADEM
499,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky elektrická kytara červená

Všichni milovníci hudby jistě ocení naše Manžetové knoflíčky elektrická kytara červená, při jejichž výrobě jsme se inspirovali jedním z nejikoničtějších a nejproslulejších hudebních nástrojů na světě. Nezáleží, jestli hudbu aktivně provozujete, hrajete na nástroj, nebo si jen užíváte poslech. Tyto manžetové knoflíčky jsou ideální pro všechny přátele hudby. Hlavním motivem je elektrická kytara, která je vyvedena v kombinaci stříbrné a červené barvy. Je to skvělý doplněk do společnosti, díky kterému spolehlivě vyniknete a jemně sdělíte okolí něco málo o sobě a svých zálibách. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, pracovní jednání či obchodní schůzky, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0932
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje červená
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Stojí za pozornost
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.