Domů / Sportovní

Manžetové knoflíčky fotbalový znak Anglie


Žádné hodnocení. Kód: 0554
Dostupnost: SKLADEM
499,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky fotbalový znak Anglie

Pro všechny milovníky sportu máme tip na ideální módní doplněk - jsou jím tyto Manžetové knoflíčky fotbalový znak Anglie. Ať již patříte mezi fotbalové fanoušky, máte v oblibě anglické týmy, či jen hledáte elegantní a vkusný doplněk ať už pro sebe, nebo jako dárek pro někoho blízkého, tyto manžetové knoflíčky patří mezi osobité a specifické doplňky, které upoutají v každé společnosti. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a mají neobvyklý tvar erbu. Hlavním motivem otohto erbu je název England doplněný vzorovým zdobením, vše v kombinaci stříbrné, modré a červené barvy. Jedná se o vhodný doplněk pro společenské akce méně formálního charakteru, na události či večírky. Doporučujeme nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi sportovní náměty? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0554
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje vícebarevné
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.