Domů / Svatební

Manžetové knoflíčky Gemstone modrý


Žádné hodnocení. Kód: 0476
Dostupnost: SKLADEM
799,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky Gemstone modrý

Manžetové knoflíčky Gemstone modrý na první pohled zaujmou svým netradičním zpracováním a vkusnou barevnou kombinací, se kterou Vás nikdo ve společnosti nepřehlédne. Jedná se o velice elegantní módní doplněk, se kterým vyniknete a který Váš společenský oděv vhodně prozáří a pozvedne jeho eleganci na vyšší úroveň. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a hlavním motivem je tmavě modrý krystal obdélníkového tvaru, uchycený do stříbrného těla manžetového knoflíčku. Je to vhodný doplněk na svatby, společenské akce formálně závažnějšího charakteru ale také na pracovní schůzky nebo obchodní jednání. Manžetové knoflíčky vzhledem k barevnému kontrastu krásně vyniknou se světlými i tmavými manžetovými košilemi.

Máte rádi krystaly a podobná neobvyklá zpracování? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0476
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje modrá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.