Domů / Sportovní

Manžetové knoflíčky Golf


Žádné hodnocení. Kód: 0244
Dostupnost: SKLADEM
499,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky Golf

Pro všechny gurmány v oblasti módních doplňků máme skvělý tip na naše Manžetové knoflíčky golf, které ocení především ti, kteří rídi hrají golf, či znají někoho, kdo má tento sport jako zálibu a chtěli by jej potěšit elegantním, vkusným dárkem. Jsou totiž velice elegantním doplňkem, který zaujme za každé situace díky svému preciznímu zpracování a jemnému provedení, které je vyvedeno do nejjemnějších detailů. Vzorem jsou golfové hole, překřížené, a golfový míček. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události formálnějšího charakteru, svatby, oslavy či akce, ale také pracovní jednání nebo obchodní schůzky. Doporučujeme kombinovat s manžetovými košilemi tmavších barev, s těmi nejlépe vyniknou.

Máte rádi podobné motivy a designy? Líbí se Vám takovéto zpracování? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0244
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje vícebarevné
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.