Domů / Sportovní

Manžetové knoflíčky golfový bag


Žádné hodnocení. Kód: 0469
Dostupnost: SKLADEM
599,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky golfový bag

Patříte mezi sportovní nadšence? Hrajete golf, či snad znáte někoho, kdo jej hraje a chcete mu ybrat vhodný dárek? Pak jsou tyto Manžetové knoflíčky golfový bag ideální volbou právě pro Vás. Jedná se o vkusný a elegantní doplněk, kterým prozáříte svůj společenský oděv a decentním způsobem sdělíte společnosti něco málo o sobě. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny v jednotné stříbrné barvě a kromě specifického motivu zaujmou také svým precizním a detailním zpracováním. Hlavním motivem je brašna s třemi golfovými holemi zpracovaných do detailů. Jedná se o vhodný doplněk na společenské akce méně formálního charakteru, na tématicky zaměřené akce nebo například na golfovou hru, pokud hráváte v košili. Doporučujeme kombinovat s manžetovými košilemi tmavších barev, se kterými knoflíčky nejlépe vyniknou.

Máte rádi sportovní motivy a náměty? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0469
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.