Domů / Ocelové

Manžetové knoflíčky horkovzdušný balon


Žádné hodnocení. Kód: 0641
Produkt již není v prodeji

Manžetové knoflíčky horkovzdušný balon

Pro všechny milovníky osobitých, vkusných a neobvyklých módních doplňků s vlastním příběhem máme tip na tyto Manžetové knoflíčky horkovzdušný balon, které si získají pozornost okolí díky svému specifickému, nepřehlédnutelnému motivu, který je horkovzdušný balon. Jedná se o velice stylový, moderní a vkusný doplněk, který osvěží a prozáří každý společenský oděv, vnese do něj lehkost a ležérní eleganci. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a hlavním motivem je horkovzdušný balon, který je vyveden do nejjemnějších detailů a vyobrazen bílou a černou barvou. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, akce, oslavy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi světlejších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0641
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.