Domů / Auto-moto

Manžetové knoflíčky Jaguar gold


Žádné hodnocení. Kód: 0411
Produkt již není v prodeji

Manžetové knoflíčky Jaguar gold

Světoznámou automobilku Jaguar snad není třeba nikomu představovat. Ať už jste milovníci aut, této značky, nebo doma v garáží chováte miláčka z jejich dílny, tyto Manžetové knoflíčky Jaguar gold by Vás mohly zajímat. Manžetové knoflíčky kromě svého autentického vzoru zaujmou také provedením a neobvyklou barevnou kombinací. Jsou vyvedeny ve zlaté barvě, jsou oválného tvaru a do černé výplně v motivu knoflíčku je zlatě vyobrazeno logo Jaguar. Je to vhodný módní doplněk, který prozáří Váš společenský oděv a hodí se spíše na události méně formálního charakteru, akce či večírky, ale také na různá pracovní setkání. Doporučujeme nosit s manžetovými košilemi světlejších barev.

Máte rádi automobilové motivy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčku není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0411
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje černá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku kulaté
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.