Domů / Svatební

Manžetové knoflíčky jestřábí oko


Žádné hodnocení. Kód: 0675
Dostupnost: SKLADEM
499,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky jestřábí oko

Pro všechny příznivce majestátných, výrazných doplňků máme tip na naše Manžetové knoflíčky jestříbí oko, které si získají pozornost v každé společnosti a na první pohled ohromí svou neuvěřitelnou přesností a symetrií, která v kombinaci s nadčasovým designem a vkusným zdobením vytvoří perfektní doplněk, se kterým zazáříte v každé společnosti. Jedná se o velice elegantní doplněk, který zdlrazní osobnost jejich nositele a prozáří každý společenský oděv. Samotné manžetové knoflíčky jsou čtvercového tvaru a do středu je zde zasazen tmavší symetrický krystal, dozdobený souměrnými čtvercovými liniemim světlejších kamínků po stranách. Vše vyvedeno ve stříbrné barvě. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události více formálního charakteru, svatby, pracovní jednání či obchodní schůzky, akce, oslavy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi světlejších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0675
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku čtverec
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.