Domů / Zlaté

Manžetové knoflíčky krystalový uzel


Žádné hodnocení. Kód: 0793
Dostupnost: SKLADEM
599,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky krystalový uzel

Pokud patříte mezi příznivce výrazných, velice atraktivních módních doplňků, pak se Vám budou líbit naše Manžetové knoflíčky krystalový uzel, které jsou navrženy pro všechny, kteří se nebojí zaujmout pestrým módním doplňkem a vyniknout v jakékoliv společnosti. Jedná se o doplněk, který majestátně prozáří každý spoleečenský oděv a podtrhne osobnost jejich nositele. Ovládněte situaci, parket či cokoliv, kam se s nimi vydáte a nebojte se vyniknout, protože přesně tohle se stane, pokud obléknete tyto manžetové knoflíčky. Jsou vyvedeny ve zlaté barvě a mají podobu uzlíků, které jsou navíc dozdobeny krystalky. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události více formálního charakteru, svatby, pracovní jednání nebo schůzky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0793
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje zlatá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.