Domů / Ocelové

Manžetové knoflíčky letadlo


Žádné hodnocení. Kód: 0312
Produkt již není v prodeji

Manžetové knoflíčky letadlo

Cestujete rádi? jste pilotem, nebo letuškou? Nebo jen patříte mezi příznivce originálních, vkusných a osobitých doplňků? V tom případě jsou manžetové knoflíčky letadlo vhodnou volbou právě pro Vás. Manžetové knoflíčky jsou vhodné také jako dárek pro blízké a rozhodně zaujmou na první pohled především pro svůj jednoduše zpracovaný, ale osobitý a neobvyklý motiv, kterým je letadlo. Manžetvové knoflíčky jsou vvyvedeny v jednotné stříbrné barvě a hlavním motivem je letadlo, zpracované velice precizně s absencí dalšího zdobení. Hodí se jako doplněk na společenské akce méně formálního druhu, na akce či večírky a doporučujeme nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi motivy letadel či jiných dopravních prostředků? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčku není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0312
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.