Domů / Ocelové

Manžetové knoflíčky Lisabon


Žádné hodnocení. Kód: 0912
Dostupnost: SKLADEM
799,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky Lisabon

Manžetové knoflíčky Lisabon patří mezi doplňky, u kterých platí, že v jednoduchosti je krása. Při jejich výrobě jsme se inspirovali minimalistickým designem a záměrně jsme se vyhnuli přehnanému zdobení a barevným kombinacím a vytvořili jsme módní doplněk pro všechny, kteří by rádi zaujali jednoduchým způsobem. Tyto manžetové knoflíčky jsou vysoce elegantním doplňkem, které zaujmou také svým nadčasovým designem a moderním zpracováním. Jsou vyvedeny v jednotné stříbrné barvě a dozdobeny dvěma jednoduchými černými proužky. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události více formálního charakteru, pracovní jednání či obchodní schůzky, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0912
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku obdélník
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.