Domů / Ocelové

Manžetové knoflíčky lokomotiva


Žádné hodnocení. Kód: 0631
Dostupnost: SKLADEM
599,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky lokomotiva

Máte rádi vlaky? Pohybujete se v prostředí železnic, či snad v jejich společnosti pracujete? Nebo jen hledáte vhodný dárek pro jejich milovníka ve Vašem okolí? Tyto Manžetové knoflíčky lokomotiva jsou inspirovány právě tímto ikonickým dopravním prostředkem. Jedná se o velice specifický a osobitý doplněk, který zaujme v každé společnosti a díky svému vzoru příjemně prozáří, osvěží a povznese každý společenský oděv, navíc decentním způsobem sdělí něco málo o jejich nositeli. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny v jednotné stříbrné barvě a hlavním motivem je lokomotiva vyvedená do nejjemnějších detailů. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, akce, oslavy, večírky a doporučujeme nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobné výrazné a netradiční motivy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0631
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.