Domů / Ocelové

Manžetové knoflíčky luxusní zirkon zlatý


Žádné hodnocení. Kód: 0599
Dostupnost: SKLADEM
699,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky luxusní zirkon zlatý

Manžetové knoflíčky luxusní zirkon zlatý zaujmou na první pohled, a to díky svému bohatému zdobení a preciznímu detailnímu designu, se kterým jsme si opravdu vyhráli. Jedná se o velice elegantní doplněk, se kterým vyniknete v každé společnosti a za každé situace. Vyvedli jsme je v těle jednotné měděné barvy a hlavním motivem je zde obdélník s vypouklou částí, kde se nachází hlavní zdobná plocha. Zde je umístěn přímo do středu větší bílý krystal s menšími po stranách, ty dohromady vytvářejí širší linku. U krajů lemován okrajem měděného těla. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události formálnějšího charakteru, svatby, oslavy či akce, ale také pracovní jednání nebo obchodní schůzky. Doporučujeme kombinovat s manžetovými košilemi tmavších barev, s těmi nejlépe vyniknou.

Máte rádi podobné motivy a designy? Líbí se Vám takovéto zpracování? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0599
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje měděná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku obdélník
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Stojí za pozornost
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.