Domů / Ocelové

Manžetové knoflíčky mahagon


Žádné hodnocení. Kód: 0729
Dostupnost: SKLADEM
899,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky mahagon

Pro všechny příznivce netradičních, vkusných doplňků máme tip na naše Manžetové knoflíčky mahagon, které ocení především ti, kteří holdují přírodním materiálům a mají rádi jejich kombinaci s designem módních doplňků. Vytvořili jsme manžetové knoflíčky, které velice decentním a jemným stylem doplní a prozáří každý společenský oděv a pomůžou vyniknout za každé situace. Vhodné pro všechny, kteří se nebojí ve společnosti zaujmout. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a hlavní motiv má imitaci mahagonového dřeva. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události více formálního charakteru, pracovní schůzky či obchodní setkání, akce, oslavy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi světlejších barev.

Máte rádi inspiraci přírodními materiály? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0729
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje hnědá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku čtverec
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch mat
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.