Domů / Ocelové

Manžetové knoflíčky modré


Žádné hodnocení. Kód: 0747
Dostupnost: SKLADEM
599,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky modré

Manžetové knoflíčky modré patří mezi doplňky, které se pyšní jednoduchým, avšak stylovým a nadčasovým designem a konkrétně tyto zaujmou především svým moderním zpracováním a nezvyklou barevnou kombinací, která dá vyniknout každému společenskému oděvu. Nebojte se zazářit ve společnosti s tímto doplňkem, který je velice elegantní a úroveň společenského oděvu pozvedne na vyšší úroveň. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a mají čtvercový tvar. Výplň je modrá. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události více formálního charakteru, svatby, pracovní jednání nebo obchodní schůzky, akce, oslavy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0747
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje modrá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku čtverec
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.