Domů / Svatební

Manžetové knoflíčky modrý krystal s kamínky po okraji


Žádné hodnocení. Kód: 0623
Dostupnost: SKLADEM
399,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky modrý krystal s kamínky po okraji

Pokud patříte mezi příznivce výrazných módních doplňků, pak jsou naše Manžetové knoflíčky modrý krystal s kamínky po okraji ideální volbou právě pro Vás. Tyto manžetové knoflíčky jsou velice elegantním doplňkem, který podtrhne kouzlo a šarm každého společenského oděvu, vyzdvihne prestiž a důležitost osobnosti jejich nositele a zaujme v každé společnosti, kam s nimi přijdete. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a mají pravidelný čtvercový tvar. Do stříbrného těla knoflíčku, které je lemované menšími kamínky je zasazen tmavě modrý krystal, zbroušený do hladkých hran. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události více formálního charakteru, svatby, pracovní setkání či obchodní schůzky a doporučujeme nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi výrazné motivy a krystaly? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0623
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje modrá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku čtverec
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.