Domů / Zlaté

Manžetové knoflíčky oval gravírování


Žádné hodnocení. Kód: 0709
Dostupnost: SKLADEM
499,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky oval gravírování

Jistě se mezi Vámi najdou i takoví, kteří by si rádi manžetové knoflíčky přizpůsobili podle sebe. A právě proto jsme navrhli tyto Manžetové knoflíčky oval gravírování, které jsou určené pro gravírování a každý si tak na objednávku může doplnit jaký motiv se mu zalíbí. Manžetové knoflíčky se dají samozřejmě nosit i takto bez úpravy, díky čemuž se stávají elegantním, jednoduchým a vkusným doplňkem, který oslní zejména svým moderním, nadčasovým designem a neobvyklým tvarem. Zlatá barva příjemně prozáří a osvěží každý společenský oděv. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, akce, oslavy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi světlejších barev.

Máte rádi přizpůsobit si doplněk podle sebe? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0709
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje zlatá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku kulaté
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ano
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.