Domů / Hudební

Manžetové knoflíčky piano


Žádné hodnocení. Kód: 0789
Dostupnost: SKLADEM
599,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky piano

Snad nejslavnějším a nejoblíbenějším nástrojem na světě je klavír, to nemůže nikdo popřít. Velice oblíbený nástroj, na který krásně hrát je velké umění. My se jím inspirovali při navrhování našich Manžetových knoflíčků piano, které jsou vytvořeny na motivy tohoto božského nástroje. Pokud se nebojíte zaujmout ve společnosti autentickým, velice osobitým doplňkem, jsou ideální volbou právě pro Vás. Příjemně osvěží a decentně prozáří každý společenský oděv. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a jejich motivem je klavír. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, akce, oslavy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0789
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.