Domů / Auto-moto

Manžetové knoflíčky Porsche gold


Žádné hodnocení. Kód: 0383
Dostupnost: SKLADEM
899,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky Porsche gold

Porsche patří mezi nejznámější a nejrozšířenější automobilky vůbec, z jejichž dílny pochází jedny z nejrychlejších a nejkrásnějších aut na světě. Ať už také vlastníte kousek z jejich dílny, nebo jste fanoušek, či se snad chystáte na tématicky zaměřenou akci, máme pro Vás tip na ideální módní doplněk, kterým jsou naše Manžetové knoflíčky Porsche gold, u kterých jsme se inspirovali právě logem zmíněné automobilky. Jsou vyvedeny v jednotné zlaté barvě a hlavním motivem je štít s logem v doprovodných barvách červené a černé. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události formálnějšího charakteru, svatby, oslavy či akce, ale také pracovní jednání nebo obchodní schůzky. Doporučujeme kombinovat s manžetovými košilemi tmavších barev, s těmi nejlépe vyniknou.

Máte rádi podobné motivy a designy? Líbí se Vám takovéto zpracování? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0383
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje zlatá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.