Domů / Ocelové

Manžetové knoflíčky royal


Žádné hodnocení. Kód: 1094
Dostupnost: SKLADEM
599,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky royal

Manžetové knoflíčky royal jsou opravdovým klenotem mezi pánskými módními doplňky. Jedná se o vysoce elegantní prvek, se kterým vyniknete za každé situace. Rčení, že modrá je barva králů je více než pravdivé a my se jím inspirovali při výrobě těchto párů manžetových knoflíčků. Jsou vyvedeny v jednotné stříbrné barvě těla a hlavním motivem je tmavě modrá plocha obdélníkového tvaru. Ideální doplněk pro všechny, kteří chtějí zaujmout výrazným, elegantním doplňkem, který ychází z motivů tradiční elegance a kombinuje konzervativní styl s moderním a nadčasovým designem. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události formálnějšího charakteru, svatby, oslavy či akce, ale také pracovní jednání nebo obchodní schůzky. Doporučujeme kombinovat s manžetovými košilemi světlejších barev, s těmi nejlépe vyniknou.

Máte rádi podobné motivy a designy? Líbí se Vám takovéto zpracování? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 1094
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje modrá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku obdélník
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.