Domů / Svatební

Manžetové knoflíčky rubínové oko


Žádné hodnocení. Kód: 0407
Dostupnost: SKLADEM
699,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky rubínové oko

Manžetové knoflíčky rubínové oko patří mezi jedny z našich nejelegantnějších doplňků, které jsou vhodné pro všechny, kteří mají rádi bohatá zdobení a krystalový design. Jedná se o doplněk, který prozáří každý společenský oděv a spolehlivě zaujme na jakékoliv společenské akci. A to především díky svému výraznému zpracování, kdy jsme se opřeli o tradiční, konzervativní design. Jsou vyvedeny v ocelovém těle stříbrné barvy a hlavním motivem je zde hladce zbroušený rudý krystal, zasazený do středu. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události formálnějšího charakteru, svatby, oslavy či akce, ale také pracovní jednání nebo obchodní schůzky. Doporučujeme kombinovat s manžetovými košilemi tmavších barev, s těmi nejlépe vyniknou.

Máte rádi podobné motivy a designy? Líbí se Vám takovéto zpracování? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0407
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje červená
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.