Domů / Zlaté

Manžetové knoflíčky s tygřím okem zlaté


Žádné hodnocení. Kód: 0733
Dostupnost: SKLADEM
699,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky s tygřím okem zlaté

Věříte na léčivou sílu minerálů a drahých kamenů? My ano, proto jsme se rozhodli vytvořit módní doplněk, který by se minerály nejen inspiroval, ale dokonce z nich byl vyrobený. Představujeme Vám naše Manžetové knoflíčky s tygřím okem zlaté, které nejen, že v sobě nesou minerál tygří oko, ale jsou zpracovány do velice elegantního a vkusného doplňku, který dá vyniknout jejich nositeli v každé společnosti. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve zlaté barvě, jsou kulatého tvaru a hlavním motivem je tygří oko, zasazené do těla manžetového knoflíčku. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události více formálního charakteru, akce, oslavy či večírky, pracovní jendání a schůzky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0733
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje hnědá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku kulaté
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.