Domů / Zlaté

Manžetové knoflíčky Scottish Whisky


Žádné hodnocení. Kód: 0882
Dostupnost: SKLADEM
999,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky Scottish Whisky

Skotská whisky je jedním z nejoblíbenějších nápojů na světě především ve světě gentlemanů a vlivných mužů, v kombinaci s doutníkem se z ní stává téměř nezbytnost. Pokud byste rádi zaujali také vhodným společenským doplňkem, naše Manžetové knoflíčky Scottish Whisky jsou ideální volbou právě pro Vás. Při jejich výrobě jse se právě skotskou whisky inspirovali a dali tak vzniknout stylovému, vkusnému doplňku, který příjemně prozáří a osvěží každý společenský oděv a vnese do něj dávku ležérní elegance. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události více formálního charakteru, pracovní jednání či obchodní schůzky, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0882
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje zlatá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch mat
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.