Domů / Zlaté

Manžetové knoflíčky šicí stroj


Žádné hodnocení. Kód: 0828
Dostupnost: SKLADEM
599,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky šicí stroj

Manžetové knoflíčky šicí stroj zaujmou na první pohled nejen svým originálním zpracováním, ale především autentickým, osobitým motivem a netradiční barevnou kombinací. Jedná se o ideální doplněk pro všechny, kteří se nebojí ve společnosti vyniknout a mají rádi výrazné, kontrastní doplňky. Příjemným způsobem prozáří každý společenský oděv a vnesou do něj novou dávku lehké, ležérní elegance. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny do zlaté barvy a hlavním motivem je šicí stroj, který je v barvě černé. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, akce, oslavy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi světlejších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0828
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje černá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.