Domů / Sportovní

Manžetové knoflíčky stolní tenis


Žádné hodnocení. Kód: 0827
Dostupnost: SKLADEM
499,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky stolní tenis

Pokud máte rádi stolní tenis, aktivně tento sport provozujete nebo jste jen přihlížejícími a fanoušky, máme pro Vás tip na ideální doplněk, kterým jsou tyto Manžetové knoflíčky stolní tenis, při jejichž navrhování jsme se inspirovali právě tímto celosvětově oblíbeným sportem. Jedná se o vkusný a originální doplněk pro všechny, kteří chtějí zazářit v každé společnosti a decentním způsobem provzdušnit a odlehčit svůj společenský oděv. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny v jednotné stříbrné barvě a hlavním motivem jsou pálky na stolní tenis, vyvedené do velice precizních detailů. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, akce, oslavy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0827
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.