Domů / Svatební

Manžetové knoflíčky svatební modré


Žádné hodnocení. Kód: 0560
Dostupnost: SKLADEM
999,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky svatební modré

Máte rádi módní doplňky, které jsou výrazné, elegantní ale vychází z klasického zpracování a tradičních motivů? V tom případě by Vás mohly zajímat tyto manžetové knoflíčky svatební modré, které v sobě krásně kloubí všechny výše zmíněné parametry. Jedná se o velice elegantní doplněk, který prozáří každý společenský oděv a dodá mu vážnost a důležitost. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a hlavní motiv má čtvercový charakter. Do tmavě modré výplně je zde vyobrazen stříbrnou barvou symetrický ozdobný vzor. Jedná se o ideální doplněk pro svatby, společenské akce podobně formálního charakteru, plesy, ale také pro obchodní jednání nebo pracovní schůzky. Doporučujeme nosit s manžetovými košilemi světlejších barev.

Máte rádi klasické, elegantní motivy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0560
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje modrá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku čtverec
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.