Domů / Ocelové

Manžetové knoflíčky temná hlubina


Žádné hodnocení. Kód: 0762
Dostupnost: SKLADEM
799,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky temná hlubina

Manžetové knoflíčky temná hlubina jsou velice elegantním doplňkem, který potěší všechny, kteří si potrpí na výrazná zdobení a celkově bohatě zdobené doplňky. Jedná se o manžetové knoflíčky, které zaujmou v jakékoliv společnosti a to díky svému zpracování, ve kterém jsme vyšli z tradičních vintage stylů. Jsou vyvedeny v těle jednotné stříbrné barvy a hlavním motivem je zde tmavě modrý krystal, zasazený do středu a po stranách je doplněn o stříbrné opěrné linie, v každém rohu se pak nachází trojúhelníkový krystal stejné barvy. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události formálnějšího charakteru, svatby, oslavy či akce, ale také pracovní jednání nebo obchodní schůzky. Doporučujeme kombinovat s manžetovými košilemi tmavších barev, s těmi nejlépe vyniknou.

Máte rádi podobné motivy a designy? Líbí se Vám takovéto zpracování? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0762
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje modrá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.